Kaczi

Rodačka z Frýdku-Místku je charakteristická jedinečným a energickým pěveckým projevem, který je syntézou folklorní tradice s alternativními hudebními trendy.   Kaczi svou interaktivní hudební tvořivostí dokáže oslovit široké spektrum posluchačů.

V počátcích své kariéry si písničkářka vydělávala hraním na ulicích evropských měst jako Edinburgh, Graz, Vídeň, Berlín, Krakow, Barcelona, Kyjev, Paříž, Praha a v Japonsku.

Dnes má Kaczi za sebou řadu klubových koncertů po České republice. Zahrála si například na Portě v Řevnicích, Colours of Ostrava, KVIFF nebo ve studiu Českého rozhlasu Olomouc. V roce 2018 a 2019 byla nominována na cenu Jantar v kategorii Interpretka roku. Na kontě má nadějná zpěvačka celkem šest klipových singlů a na jaře 2020 zveřejnila nový singl Milenka ve spolupráci s disco-balkánskou kapelou Circus Brothers. V říjnu 2021 pokřtila debutové album „Nahá“ koncertem v novém studiu Českého rozhlasu Ostrava. Na albu spolupracovala s producentem a hudebníkem Lukášem Hradilem, který ji často na jejích koncertech doprovází na kontrabas.