Kaczi

Kaczi je osobitá písničkářka, která miluje hudbu, tak jako sám život.
Její beskydské kořeny jí ovlivňují ve své autorské tvorbě, která spadá žánrově do alternativního pop-folku. Charismatická Kaczi je publikem doceňována nejen pro sršící energický temperament, ale především mulitiinstrumentálním nadáním (akordeon, piano, kytara, looper, ukulele). Prostřednictvím své tvorby přináší radost posluchačům nejen v hudebních klubech, ale také v ulicích jakožto buskerka s akordeonem.

    

Takto vystoupila například ve Vídni, Grazu, Krakowě nebo skotském Edinburghu. Dále například na festivale Colours of Ostrava, Portě v Řevnicích nebo v Českém Rozhlase Olomouc. V roce 2012 se stala vítězkou soutěže Czechtalent, a poté spolupracovala s hudebníky jako jsou Dalibor Cidlinský jr., Michal Hrůza, Voxel. Vydala celkem 5 klipových singlů, a v květnu 2019 vydává EP - Polonahá s producentem Lukášem Chromkem.

Letos KACZI získala nominaci CENY JANTAR v kategorii Interpretka roku 2018. Během dvou měsíců její singl "Nahá" přesáhl 100 000 zhlédnutí a stala se objevem roku 2018 na české hudební scéně v TOP 10. Zároveň se stala tváří společnosti Love Music.