Witch hammer

Jablunkovský parní válec jménem WITCH HAMMER patří beze sporu k tomu nejlepšímu v metalovém žánru u nás a zřejmě by se už nenašel posluchač, který by kapelu nezaregistroval v éteru, neviděl hrát naživo, nebo o ní alespoň neslyšel pochvalné zvěsti.

Kapela je pověstná svými divokými živými koncerty, prověřenými fanoušky po celé ČR, Slovensku, Polsku a Německu. Za 19 let existence kapela vypustila do světa 4 řadové desky, 1 DVD, několik singlů, sdíleli společné pódium s hvězdami žánru jako GAMMA RAY, SAXON, EDGUY, BLAZE BAYLEY(ex-IRON MAIDEN), SOULFLY, RAGE, NAZARETH, SONATA ARCTICA, KREATOR, PRIMAL FEAR a spoustou dalších.

        

V roce 2015 dochází k zásadní změně! a místo 4-členného obsazení, se WITCH HAMMER prezentují jako trio a z původní angličtiny přehazují výhybku směrem k rodné češtině. Aktuálně kapela propaguje nový singl KAJÍNEK / ŠERIF, na kterém se již definitivně oprostila od klasického heavy metalu, k přímočařejšímu metal/Rock´n´rollu. Pokud chcete vidět ztělesnění čisté Rock & rollové energie s plynovým pedálem sešlápnutým až k podlaze, nenechte si toto metalové kladivo ujít ani Vy!!!


web

facebook

youtube