Public Relations

PUBLIC RELATIONS kombinují hutnou rockovou muziku s elektronikou. Jejich předností jsou originální až futuristické zvuky v neotřelých aranžích a silné zpěvné melodie. To vše na koncertech doprovázeno živelnou show s vlastními vizuálními pódiovými efekty.

PR se na scéně pohybují už od roku 2004, současná podoba kapely se ustálila v roce 2013. Na svém kontě mají spoustu koncertů (mj. spolu s Waltari, Guano Apes nebo Modern Talking) a čtyři studiová alba. Videoklip k písni Platonia z alba RESET se umístil v hitparádě TV Rebel na 1. místě.

        

Nejnovější album SIRAEL je koncepční. Obsahuje poselství z budoucnosti, provázané příběhem: tzv. terminátorskou lovestory. Úvodní část příběhu představuje video ke skladbě Hora. V koncepci Sirael PR pokračují i v nejnovějším klipu k písni Naděje. Alba RESET i SIRAEL lze najít ve všech významných streamingových službách jako Spotify, Google Music, Deezer, YouTube, Soundcloud nebo iTunes. Rok 2017 přináší pro kapelu několik významných příležitostí: 18. 5. PR v Brně zahřáli čtyřtisícové publikum rockové legendě Europe a 18.10. v ostravském Gongu zahráli s britskými Sweet. Dokázali i roztančit fanoušky Paddyho Kellyho na festivalu Happy Faces.

PUBLIC RELATIONS jsou:
Jan Comar Ražnok (zpěv)
Tomáš Klos (basa, samply)
Jiří Sosik (kytara)
Marek Konečný (bicí)

Diskografie:
No Turns (2008)
The Platinum Air (2011)
Reset (2013)
Sirael (2016)

 

web

facebook

youtube